Estetická stomatologie

Estetická stomatologie

Snad žádný jiný medicínský obor nezaznamenal v posledních 20 letech takový rozvoj, jako právě stomatologie, konkrétně estetické zubní lékařství. Umožnil to především vývoj nových kompozitních a keramických materiálů, které nám umožňují do posledního detailu věrně napodobit vzhled zdravého a přirozeně krásného zubu. Zubní kaz, nebo podkaženou starou amalgamovou výplň dnes umíme opravit bílou kompozitní výplní tak, že zub vypadá jako nový, neopravovaný.

Neodstranitelné zabarvení zubů, nevyhovující tvar, abrazi a další estetické nedostatky předních zubů umíme velmi šetrně bez poškození vlastního zubu vyřešit pomocí keramických fazet. A v neposlední řadě, zcela chybějící zub lze snadno nahradit celokeramickou korunkou na zubním implantátu, která vypadá tak věrně, že ji od vlastních zubů bez rentgenu nerozezná ani zubní lékař.

Estetika je nauka o vnímání krásy. V Ascendent chceme, abyste se naučili vnímat i Vy krásu svých zubů. Víme totiž, že krásné přirozeně vypadající zuby Vám přinesou radost, dobrý pocit a řadu kladných reakcí Vašeho okolí.

Svůj úsměv si nosíte vždy a všude s sebou a často má vliv na Váš úspěch v pracovním a společenském životě. Je totiž součástí prvního dojmu, který učiníte na své okolí. Proto vzniklo odvětví stomatologie, které navrací Vašim zubům jejich krásný vzhled – estetická stomatologie. Estetická stomatologie zná různé způsoby, jak zkrášlit Vaše zuby tak, aby byl výsledek nerozeznatelný od přirozených zubů.

Bílé výplně z kompozitních materiálů jsou dnes nejlepší volbou pro ošetření zubních kazů, nebo jako náhrada starých kovových amalgámových plomb. Výhodou ošetření bílou kompozitní výplní je minimální nutnost vrtat zdravé části zubu a maximální zpevnění zubu oslabeného zubním kazem. V Ascendent dokážeme každou bílou výplň pečlivě vybarvit a vytvarovat tak, že vypadá jako zdravý zub.

Šetrné a přitom účinné bělení zubů Váš úsměv rozzáří a dodá mu mladistvost a jiskru.

Při větších rekonstrukcích pomocí zubních korunek a můstků spolupracujeme s Tomášem Forejtkem ze zubní laboratoře Arus. Tomáš patří k nejlepším odborníkům na vysoce estetické práce z keramiky. Dokonalým propracováním svých celokeramických korunek a můstků tvoří umělecká díla estetické stomatologie.

Cesta ke krásnému úsměvu začíná na zubních lékařů Ascendent v Brně!

Copyright 2019 zubní lékaři ASCENDENT Brno. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila STOPRA - tvorba www stránek.