Estetická stomatologie

Estetická stomatologie

Snad žádný jiný medicínský obor nezaznamenal v posledních 20 letech takový rozvoj, jako právě stomatologie, konkrétně estetické zubní lékařství. Umožnil to především vývoj nových kompozitních a keramických materiálů, které nám umožňují do posledního detailu věrně napodobit vzhled zdravého a přirozeně krásného zubu. Zubní kaz, nebo podkaženou starou amalgamovou výplň dnes umíme opravit bílou kompozitní výplní tak, že zub vypadá jako nový, neopravovaný.

Neodstranitelné zabarvení zubů, nevyhovující tvar, abrazi a další estetické nedostatky předních zubů umíme velmi šetrně bez poškození vlastního zubu vyřešit pomocí keramických fazet. A v neposlední řadě, zcela chybějící zub lze snadno nahradit celokeramickou korunkou na zubním implantátu, která vypadá přirozeně.

Estetika je nauka o vnímání krásy. U nás chceme, abyste se naučili vnímat i Vy krásu svých zubů. Víme totiž, že krásné přirozeně vypadající zuby Vám přinesou radost, dobrý pocit a řadu kladných reakcí Vašeho okolí.

Svůj úsměv si nosíte vždy a všude s sebou a často má vliv na Váš úspěch v pracovním a společenském životě. Je totiž součástí prvního dojmu, který učiníte na své okolí. Proto vzniklo odvětví stomatologie, které navrací Vašim zubům jejich krásný vzhled – estetická stomatologie. Estetická stomatologie zná různé způsoby, jak zkrášlit Vaše zuby tak, aby byl výsledek nerozeznatelný od přirozených zubů.

Bílé výplně z kompozitních materiálů jsou dnes nejlepší volbou pro ošetření zubních kazů, nebo jako náhrada starých kovových amalgámových plomb. Výhodou ošetření bílou kompozitní výplní je minimální nutnost vrtat zdravé části zubu a maximální zpevnění zubu oslabeného zubním kazem. V Ascendent dokážeme každou bílou výplň pečlivě vybarvit a vytvarovat tak, že vypadá jako zdravý zub.

Šetrné a přitom účinné bělení zubů Váš úsměv rozzáří a dodá mu mladistvost a jiskru.

Při větších rekonstrukcích pomocí zubních korunek a můstků spolupracujeme s Tomášem Forejtkem ze zubní laboratoře Arus. Tomáš patří k nejlepším odborníkům na vysoce estetické práce z keramiky. Dokonalým propracováním svých celokeramických korunek a můstků tvoří umělecká díla estetické stomatologie.

Cesta ke krásnému úsměvu začíná v Ascendentu.

Copyright 2024 zubní lékaři ASCENDENT Brno. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila STOPRA - tvorba www stránek.